Mail : info@pusulahaliyikama.com
İletişim : 444 22 01 Adres : Elmalı Mah. Dereiçi yolu Sok. No: 4 Beykoz

Yörük Halı Yıkama

Evlerimizde bulunmakta olan eşyalarımızın temizlikleri oldukça önemli bir durumdur. Bunların başında normal olarak en çok kullandığımız ve ayak bastığımız halılar ve evde bulunduğumuz süre içerisinde en çok zaman geçirmekte olduğumuz koltuklar gelmektedir. Bu iki eşyanın temizliği ve hijyenik olması oldukça önemli bir durumdur. Maalesef insanlarımızın bazıları kötü koku olmaması halinde ve halıda kir görünmemesi durumunda bu eşyaları temiz ve hijyenik zannetmektedirler. Aslında bu hiçte bu şekilde olan bir durum değildir. Her ne kadar kirlenmiş görünmese de gözlerimizin göremediği bakteriler ve mikro organizmalar mevcuttur.

Halılarımızın üzerindeki bakteriler ve mikro organizmalar maalesef elde Yörük halı yıkama teknikleriyle tam anlamında arındırılmamaktadır. Hem daha fazla zaman kaybedilmekte, bununla birlikte fazla harcanan su ve bedenen uygulan güçte oldukça yorucu işlere davetiye çıkarmaktadır. Halıların hijyenik ve temiz olabilmesi için halı yıkama firmaları ile görüşmeniz ve bu işi onlara yaptırmanız gerekmektedir. Bu firmalar sayesinde hem zamandan tasarruf edeceksiniz hem de halılarınızın ve koltuklarınızın gözle göremediğimiz bakteri ve mikro organizmalardan arındırmış olacaksınız.

Yörük Halı yıkama firması olarak sizlere profesyonel ekibimiz sayesinde, otomatik yıkama makineleri ile birlikte gayet temiz ve sağlıklı halılar teslim etmekteyiz. Sizlerin talepleri üzerinize kapınızdan teslim alacağımız halılarınızı özenle yıkayarak ilk günkü gibi temizliğe kavuşturmak için uğraşmaktayız. Hem sizlerin hem de daha önemli olan çocuklarınızın sağlıklarını koruyabilmek için firmalarımızdan destek alarak halılarınızı bizlere teslim edebilirsiniz.

Bizlere teslim etmiş olduğunuzu özenle kapınızdan alarak merkezimizde halılarınızın tozları alınmaktadır. Tozlarını aldığımız halıları otomatik makineler sayesinde yıkayarak durulamaktayız. Yıkanan halılar özel makineler sayesinde suyu sıkılarak kurutma bölümlerine alınmaktadır. Kurutmalar klima yardımıyla yapıldıktan sonra sizlere teslim edilmektedir. Sizlerde yaptığımız ve yapacağımız işlerden memnun kalacak ve olumu düşüncelere sahip olacaksınız.

Yörük Halı yıkama firması olarak, koltuk yıkama, koltuk tamiri ve Yörük halı tamiri işlemlerinizi de gerçekleştirmekteyiz.

Evlerimizin önemli bir bölümünü kapsayan halılarımız zamanla yıpranmakta ve deforme olmaktadır. Bu şekilde zamanla yıpranmaya maruz kalmış halılarınızı firmalarımız sayesinde ilk günkü kadar olmasa da en iyi şekilde halı tamiri yapmakta ve sizlere teslim etmekteyiz. Halı tamirinin yanı sıra firmalarımız koltuk yıkama gibi işlemler ide profesyonel ekip ve ekipmanlar sayesinde yapılmaktadır. Halılar gibi önemli olan koltuklarda zaman geçtikçe bakterilere ve mikroplara maruz kalmaktadır. Bu sebepten dolayı koltuklarda belirli aralıklarla yıkanması oldukça önemli bir husustur.

Koltuk yıkamaları kendi imkânlarınız ile de olabilir. Fakat sadece kirini ve tozunu almış olmaktasınız. Gözle görünemeyen organizma ve bakterileri koltuklardan arındırmak için profesyonel yardıma ihtiyacınız vardır. Sizlerde firmalarımız sayesinde profesyonel yardım alarak koltuklarınızı bakterilerden ve görünmeyen mikro organizmalardan kurtarabilirsiniz.

Koltuk ve halı yıkama firması olarak piyasada birçok işletme bulunmaktadır. Bazı şirketler maalesef işlerini düzgün bir şekilde yapmakla kalmayıp, halılarınızı ve koltuklarınızı yıkarken uzmanlaşmadıkları için deforme olmasını sağlamaktadırlar. Sizlerde bu yüzden güvenilir firmalarla iş yapmanızın önemi büyüktür. Yörük Halı yıkama firması olarak sizlerin eşyalarınızı hiçbir deformeye maruz kalmadan en iyi şekilde, özen göstererek ve titiz bir şekilde yıkamasını ve tamiratını yapmaktayız. Sizlerde biz ve bizim gibi güvenilir firmalar ile görüşerek maddi ya da manevi zararlardan kurtulabilirsiniz. Firmaları seçerken belge ve referanslarına dikkat etmeniz gerekmektedir. Bizlerde sizlerin güvenini bugüne kadar yaptığımız işlerden ve müşterilerimizin hakkımızdaki düşüncelerinden yola çıkarak sağlamak isteriz. Firmamız ve yaptığımız işler hakkında daha detaylı bilgilere ulaşabilmek için bizlerle irtibata geçebilir ve halı, koltuk gibi eşyalarınızı güvenle teslim edebilirsiniz.

 

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...