Mail : info@pusulahaliyikama.com
İletişim : 444 22 01 Adres : Elmalı Mah. Dereiçi yolu Sok. No: 4 Beykoz

Step Halı Yıkama

Step Halı Yıkama

Bilindiği gibi genellikle günümüzden önce hanımlarımız ev temizliklerinin yanı sıra halı temizliklerini de kendileri yapmaktaydılar. Genellikle birçok komşunun birlikte olarak bir düz alanda bu halı yıkama işlerini gerçekleştirmekteydiler. Bu zorlu ve güç gerektiren işlemi yapmak hanımlarımızın bazı rahatsızlıklarına, bel ağrılarına neden olmaktadır. Sağlığın her şeyden önce geldiğini sizlerde gayet iyi biliyorsunuz. Bu sebepten dolayı halılarınızı uygun fiyatlara halı yıkama firmalarına vermeniz, sizleri hem hastalılardan kurtaracak hem de enerji ve su tasarrufu yapmanıza sebep olacaktır.

Günümüzde birçok halı yıkama firması bulunmaktadır. Fakat halılarımız evlerimizde büyük yer kaplayan önemli eşyalardan bir kaçıdır. Çünkü halılara daima ayak basmakta ve mikrop, haşere gibi olumsuz durumlarla karşılaşmak oldukça görülen durumlardandır. Yani halılarınızı profesyonel ekipler sayesinde profesyonel makineler aracılığı ile yıkayan firmaya teslim etmenizin önemi büyüktür. Bazı firmalar su ve enerjiden tasarruf etmek için maalesef halılarınızı özenle yıkamak yerine bir an önce yıkayıp işi bitirme çabasındalar. Bu durumda halılarınızın mikrobu kırılmamakta ve neredeyse yıkanmamış gibi aynı mikrobu taşımaktadır. Bu da sizin sadece halınızın tozunu almış fakat aynı mikropla kalmasını sağlamaktır.

Step halı yıkama ve halı tamiri firması olarak sizlere bu işlerin güvencesini vermekteyiz. Birçok müşterimizin memnuniyetini kendilerinden duyarak gurur duymakta ve işlerimizi bu doğrultuda daha temiz ve sağlıklı bir biçimde gerçekleştirmekteyiz. Genellikle çocuklar için büyük etkisi olan halılar, görünmeyen mikrop ve bakteri ürettiğinden dolayı sık sık yıkanmalı ve arındırılmalıdır.

Peki, bu halı yıkama aşamaları nasıl gerçekleşmektedir?

  • Yıkanacak olan halınızı bir telefon aracılığı ile bizlere ebatlarından bahsederek talepte bulunabilirsiniz.
  • Fiyat konusunda bilgi aldıktan sonra eğer sizler için de uygunsa işlemin başlatılmasını isteyebilirsiniz.
  • İşlem başlatıldıktan sonra firmamızın elemanlarını sizlere yönlendirerek halılarınızı kapınızdan teslim almaktayız.
  • Teslim aldığımız halıları halı yıkama merkezlerimize getirmekteyiz.
  • Halı yıkama merkezimize gelen halılarınızın tozunu alarak yıkama bölümüne alırız.
  • Yıkama bölümünde mikroplardan arındırılarak otomatik makineler sayesinde yıkamaktayız.
  • Yıkadığımız halıların durulamasını gerçekleştirerek halı sıkma makinelerimize halılarınızı alarak sıkma işlemini gerçekleştirmekteyiz.
  • Halı sıkma işlemi bittikten sonra kurutma odalarına alarak klimalar aracılığıyla halılarınızı kuruturuz.
  • Kurutulan halılarınız özenle sarılarak tekrar tarafınıza kapınıza kadar teslim edilmektedir.

Halı yıkama aşamaları yukarıda belirttiğimiz gibi olmaktadır. Sizler içinde hem zamandan hem de gücünüzden tasarruf etmek oldukça önemlidir. Firmalarımız sayesinde bu zahmetli işler karşısında bizleri tercih edebilir ve kolay yönden uygun fiyatlarda bu işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Bizlerle konuşup ve işlerinizi yaptırdıktan sonra memnun olacağınızı ve artık bizimle bu işlemlerinizi gerçekleştireceğinizi bilmekteyiz.  Kendimizden emin bir şekilde işimizi özenle ve severek yapmaktayız.

Firmamız halı yıkama dışında step hali tamiri, koltuk tamiri, koltuk yıkama, yorgan yıkama gibi işlemleri de üstlenmektedir.

Aslında koltuklarımız genellikle kirlenmediğini düşündüğümüz ya da göremediğimiz eşyalardır. Kirmenmiş olduğu görünmese de zamanla bakteri oluşturmaktadır. Bu da sağlığımızı ciddi yönden etkileyebilir. Step halı yıkama firması olarak koltuk yıkama işlemlerini de gerçekleştirmekteyiz.

Halıya göre daha pahalı olan koltukların önemli ve titiz bir şekilde deforme olmadan yıkanması da oldukça önemli bir husustur. İhtiyacınız olan koltuk yıkama işleminin gerektiği özenle ve dikkatle tamamlanması gerekmektedir. Çünkü maddi ya da manevi değeri yüksek olan eşyalarınızı birçok firma değer vermeden ve dikkatsiz bir şekilde yıkamasını gerçekleştirmektedir. Step halı yıkama firması olarak koltuk yıkama işlemlerinizi de özenle gerçekleştirmekte ve koltuklarınızın ilk günkü gibi olması için elimizden gelenin fazlasını yapmaktayız. Profesyonel ekibimiz sayesinde sizleri mağdur etmemek için çalışmakta ve sizlerin güvenini kazanmaktan mutluluk duymaktayız.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...