Mail : info@pusulahaliyikama.com
İletişim : 444 22 01 Adres : Elmalı Mah. Dereiçi yolu Sok. No: 4 Beykoz

Şagi Halı Yıkama

Kültürümüzün de etkisi ile temizlik kavramı hayatımızın her yönünde etkisini göstermektedir. Temizlik denildiğinde sadece kişisel temizliğimiz bizim temiz olduğumuz yargısını oluşturmaya yetmez Yaşadığımız yerin temizliği ve düzenli oluşu bizim insanlar üzerinde nasıl bir etki oluşturduğumuzun kanıtıdır. İster ev hanımı olsun ister aile evi ister ise tek başına veya arkadaşlar ile yaşanan bir bekâr evinde de belirli başlı yapılması gereken temizlik rutinleri bulunmaktadır. Ve istersen kullanmasan bile bazı ev gereçleri tozlanmaya maruz kalır. Tozlanan eşya eğer bir sehpa veya televizyon ise temizlemesi çok uzun sürmez en azından onları temizlemek için neredeyse bir gününüzü harcamanız gerekmez. Halı veya koltuk gibi büyük parçaların temizlenmesi ise çok fazla enerji gerektirir.  Ve koltuk ve halı gibi büyük parçalar tam olarak evinizin dekorasyonundaki kritik parçalardır. Bu parçaların temiz olmaması veya belirli bir tamirata ihtiyaç duymaları evinizin vasat gözükmesine neden olur.

İşte tam olarak bahsettiğimiz vasat görüntüden uygun fiyat karşılığında kurtulmak istiyorsanız. Sizde halı yıkama merkezine gidebilirsiniz. Şagi halı yıkma merkezinde verilen hizmetler genel olarak halı yıkma, koltuk yıkama ve halı tamiri olarak sıralayabiliriz. Halılarınızı güzel bir şekilde özenle yıkayan bu firmanın halı yıkma konusunda profesyonel olduklarını söylemeye gerek yoktur. Halı yıkama adına son teknoloji cihazları edinmiş bu insanlar halılarınız yıkama işlemi sırasında belirli işlemlerden geçirip müşteri odaklı çalışıyorlar. Halı ilk başta bu iş için özel tasarlanmış makinelerde toz alma işlemi yapılıyor daha sonra halınız tamamen temizlenme aşaması olan yıkama makinesinde yıkanıyor yıkandıktan sonra yine özel cihazlarda suyu sıkılıyor. Suyu sıklılıktan sonra kuruma aşamasında toz yapışma veya kokma gibi riskleri göze almayan bu firma kurutma için özelleştirilmiş ortamlarda halınızı klima ile kurutuyor. Bu işlemler sonrasında derinlemesine temizlik ve mikroplardan tamamen arınmış tek bir toz parçası dahi kalmamış halınızı iyi günlerde kullanmak kalıyor. Halı yıkama konusunda ne kadar profesyonel oldukları düzgün bir şekilde işleyen danışmanlık ve teslimat hizmetinden anlayabiliyoruz. İstediğiniz gün istediğiniz saate kapınıza gelecek ve kesinlikle amatörce gecikmeler söz konusu olmayacaktır. Koltuk yıkama ise evde aslında sadece silme anlamına gelmektir ya üzerindeki lekeyi yayarız ya da tozların daha derine inmesine neden oluruz. Böylece mikrop yuvası haline gelen koltuğumuz ile rahat edemeyiz. Bu alanda da göz dolduran Şagi Halı Yıkama size tertemiz koltuklarınızı uygun fiyata tertemiz kullanmanın en önemlisi mikroplardan arınmış bakteri barındırmayan haliyle huzura ermenizi sağlayacaktır. Bu firma size sadece halınızın temizlenmesi değil aynı zamanda halı tamiri konusunda da yardım edecek halınızdaki sorunları halınızın dokusu bozulmadan sizinle yapılan iş birliği ile verilen kararlar ile tamir edecek olabilecek halinin en iyisi olması için bir ekip sadece sizin için çalışacaktır.

Son olarak siz de kaliteli hizmeti uygun fiyat ile elde etmek ve aldığınız hizmet sonucunda sevdikleriniz ve kendiniz mikroplardan korumak bakterilerden arındırmak istiyorsanız gitmeniz gereken adres çok bellidir. Bu hizmetlerin yanı sıra halınızın veya koltuğunuzun tamirini yaptırıp göz zevkini bozan aksaklıklardan kurtulabilirsiniz. Danışma hizmeti sayesinde siz bir telefon uzaklık içerisinde olan bu firmayı arayıp almak istediğiniz hizmeti ve adresi vermeniz yeterli olacaktır. Gerisi sadece sizin belirttiğiniz teslim tarihine kadar beklemek olacaktır. Sizde gün boyu halı yıkamaktan halının kenarındaki sökük yırtıktan ya da koltuğun bir tarafındaki eğrilik sizi rahatsız ediyorsa sizce de hayat  bunlara katlanmak için çok kısa değil mi?

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...