Mail : info@pusulahaliyikama.com
İletişim : 444 22 01 Adres : Elmalı Mah. Dereiçi yolu Sok. No: 4 Beykoz

Koltuk Yıkama

Koltuk yıkama konusunda yıllardır engin tecrübeler kazanmış ve bu konuda büyük ilerlemeler kaydetmiş durumdayız. Bizler siz değerli müşterilerimize en kısa zamanda en kaliteli hizmet vermeyi amaç edindik. Amaçlarımızın arasında en önemlilerinden bir tanesi de bizlere teslim ettiğiniz koltuklarınızın hiçbir deformeye maruz kalmadan en iyi şekilde ve sağlıklı olarak yıkanmasını sağlamaktır. Bu yıkama işlemlerini el değmeden otomatik makinelerimiz aracılığı ile tamamen sağlıklı bir biçimde yıkamaktayız. Kullandığımız sıvılar ise özel olarak formüle edilmiş olmasından dolayı sizlerin halılarına hiçbir zarar vermeyecektir. Koltuklarınızı bizlere teslim ettiğinizden sonraki gelebilecek zararlardan eğer şartları taşıyor ise firmamız sorumlu olacaktır.

Firmamızda çalışan elemanlarımızı yerinde koltuk yıkama konusunda tamamen eğitimlerini tamamlamış olup profesyonel bir şekilde işlemlerinizi gerçekleştirmelerini sağlamaktayız.  Eğitimli elemanlarımızın yanı sıra makinelerimizin hepsi son teknoloji olup her halı türüne uygun olarak aşamalar uygulanmaktadır.

Her halı türüne uygun olarak işlem yapılmazsa koltuklarınızda bazı deformeler meydana gelebilmektedir. Bu sebepten dolayı koltuk yıkama  firmalarınızı seçerken oldukça dikkat etmeniz gerekmektedir. Firmamız bu konularda oldukça hassas davranmakta ve halılarınızı güzel ve özen göstererek en iyi biçimde yıkamaktadır.

Çalışmalarımız, firmamız ve yıkamasını gerçekleştirdiğimiz halı türleri hakkında daha detaylı bilgilere ulaşabilmek için bizlerle irtibata geçebilirsiniz. Aklınıza koltuk yıkama konusunda takılan her türlü soruyu bizlere ulaştırabilir ve fikir sahibi olabilirsiniz. Sizlere koltuk yıkama hizmeti hakkında da gerekli bilgileri vermekteyiz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 ile 5)
Loading...