Mail : info@pusulahaliyikama.com
İletişim : 444 22 01 Adres : Elmalı Mah. Dereiçi yolu Sok. No: 4 Beykoz

Hizmet Bölgelerimiz

 

Eskilere bakıldığında halı yıkamam oldukça zor, güç ve uğraştırıcı bir durum olmaktaydı. Annelerimiz, büyüklerimiz hatta küçüklerimiz de halı yıkamaktalardı. Hem bedenen oluşan yorgunluklar ve üşüterek hastalıklar hem de su kullanımı açısından bir hayli olumsuz durumla karşılaşılmaktaydı. Zamanınızın büyük kısmını bu şekilde uğraştırıcı işlerle geçirmenizi istemeyiz.

Günümüzde halı yıkama servisi olarak çalışmakta olan birçok firma bulunmaktadır. Bu firmalar sayesinde sizde bu uğraştırıcı durumlardan kurtulabilirsiniz. Fakat bu işi yaparken birçok dolandırıcı firmalarla karşılaşmanızda oldukça karşılaşılan durumlardan bir tanesidir. Maalesef kötü niyetle, sizin iyi niyetinizi su istimal eden kişilerde bulunmaktadır. Sizlerin halılarınızı alıp geri getirmeme gibi yani bi nevi hırsızlıkla karşılaşabilirsiniz. Bu sebepten dolayı tanındık ve bilindik firmalarla iş yapmanız oldukça önemlidir. Bizler istanbul halı yıkama olarak sizlere verdiğimiz güven sayesinde işlerimizi özenle yapmaktayız. istanbul halı yıkama olarak yaptığımız işlerin güvenini vermekteyiz.
Firmamız olarak yaptığımız işleri ve hangi aşamalardan geçtiğini sizlere maddeler halinde açıklayalım.

• Halı yıkama
• Halı tamiri
• Koltuk yıkama
• Koltuk tamiri

gibi hizmetler vermekteyiz. Daha bununla birlikte hangi hizmetleri sizlere sağladığımızı tarafımıza ulaşarak detaylar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.
Halı yıkama aşamaları nasıl gerçekleşmektedir?

• Günün her saati hizmette olan firmamız, sizlerin tarafımıza ulaşıp halı yıkama ya da halı tamiri gibi taleplerinizi bize ilettiğinizden sonra, anında firmamızın elemanları kapınıza kadar gelip yıkatmak istediğiniz halıyı teslim almaktadır.
• Güveniniz tam olsun diye halıları aldığımıza dair bir belgelendirme yapabilirsiniz.
• Sizlerden firmamızın elemanları sayesinde alınan halılarınız halı yıkama merkezlerimize özenle ve hızlı bir şekilde ulaştırılmaktadır.
• Halı yıkama merkezimize ulaşan halılarınız direkt olarak yıkama bölümüne alınmaktadır.
• Halı yıkama merkezimize gelen halılarınızın öncelikle tozu alınmaktadır. Tozu alındıktan sonra yıkama makineler sayesinde gerçekleştirilmektedir.
• Halılarınız makineler aracılığıyla el değmeden yıkanmaktadır. Profesyonel ekibimiz ve teknik malzemelerimiz sayesinde halılarınız özenle ve hijyenik bir şekilde yıkanması tamamlanmaktadır.
• Yıkanan halılar durulama aşamasına alınarak, köpükten tamamen arındırılması sağlanmaktadır.
• Yıkanan halının suyu sıkılır ve kurutma odalarımıza alınmaktadır.
• Suyu sıkılan halılarınız bekleme yapmadan klimada kurutularak, koku ve diğer olumsuz etkenlerden korunmaktadır.
• Kurutulan halılar özenle sarılarak, anlaşma şeklindeki gibi tarafınıza teslim edilmektedir.

Sizlerde firmalarımız sayesinde artık halı yıkama ve koltuk yıkama gibi zahmeti büyük işlerden kurtulabilirsiniz. Firmamız halı yıkama ve koltuk yıkama hizmetinden başka olarak koltuk tamiri ve halı tamiri hizmeti de vermektedir. Sizlerinde koltuklarınızın güzel ve temiz bir şekilde hijyenik olarak yıkanmasının zamanı geldiğini düşünüyorsanız firmamıza uğrayıp bu konuda bilgiler alabilirsiniz.

Aldığınız bilgiler doğrultusunda taleplerinizi bize ileterek bu işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
Hanımlarımızın ve her hangi birinin bu zahmetli işler karşısında yorulmasını ve yıpranmasını engelleyebilirsiniz. Genellikle yer sıkıntısı çeken bireyler olarak sizlerde bu konuda düşünerek istanbul halı yıkama firması ile görüşebilir ve uygun fiyatlardan bilgi sahibi olabilirsiniz. Genellikle şehir de yaşayan neredeyse herkes bu firmalar sayesinde hem yer sıkıntısı hem de zaman sıkıntısından kurtulmaktadır.

istanbul halı yıkama firması olarak işimizi özenle ve severek yapmaktayız. Profesyonel makinelerimiz ve ekipmanlarımızı, profesyonel ve teknik elemanlarımız sayesinde en iyi şekilde kullanmakta ve bizlere teslim ettiğiniz halıları bakteri ve mikroplardan arındıracak şekilde özenle yıkamaktayız.
Sizlerinde tarafımıza ulaşıp hizmetlerimizi aldıktan sonra bizlerden memnun kalacağınızı biliyoruz. Müşteri ve müşteri memnuniyeti bizler için her zaman ön planda olmakta ve yaptığımız işlerden gurur duymaktayız. Siz müşterilerimizi istanbul halı yıkama firmamıza davet ediyoruz ve konu hakkında detaylı bilgi almanızı sağlıyoruz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...