Mail : info@pusulahaliyikama.com
İletişim : 444 22 01 Adres : Elmalı Mah. Dereiçi yolu Sok. No: 4 Beykoz

Halı Yıkama

Halı Yıkama

Yıllardır bayanlarımızın büyük bir çoğunluğu temizliğe çok büyük önem vermektedir. Bunu hepimizin bilmesi üzerine temizlik konusunda titiz ve düzenli olmak oldukça önemli bir konudur. Evlerimizde yapılan temizlikler arasında en önemlilerinden bir tanesi olan halı yıkama konusu mikrop ve gözle görülemeyen mikro organizmaların temizlenmesinde çok önemli bir etkendir. Fakat halı yıkama konusunda bilinçli ve dikkatli olmak gerekmektedir. Elle yıkanan halılarımızın her ne kadar temizlendiğini düşünsekte aslında tam olarak öyle olmamaktadır. Maalesef el ile yıkanmış halılar temiz koktuğuna aldanılarak içleri rahat eden kişiler bulunmaktadır. Fakat halının yıkanmış ve temizlenmiş olması sadece güzel kokmasından ibaret değildir.

Halılar profesyonel bir destek alarak yıkanması tercih edilmelidir. Bu konuda sizlere yardımcı olacak olan halı firmaları halılarınızı mikroplardan ve gözle görülmeyen mikro organizmalardan arındırmayı amaç edinmişlerdir. İşinde uzman ekibiyle hizmet vermekte olan halı yıkama firması otomatik makineler ile halılarınızı özenle ve düzenli bir şekilde yıkamasını gerçekleştirmektedir.

Halılarınızı evlerinizden firma elemanları sayesinde teslim alarak, en yakın yıkama merkezlerimize getirmekteler ve belirli aşamalardan geçirerek sizlere daha iyi hizmet vermek amacıyla çalışmaktadırlar.

Konusunu ettiğimiz halı yıkama firması halılarınızı profesyonellik çerçevesinde yıkamakta ve sizlere teslim etmektedir.

Halı yıkama ve aşamaları nelerdir?

Birçok bölgede halı yıkama merkezi bulunan halı yıkama firması siz değerli müşterilerimizin halılarını evlerinden teslim alarak halı yıkama merkezlerine getirmekteler.

Halı yıkama merkezlerine getirilen halılar yıkama bölgelerine alınarak otomatik makineler aracılığı ile el değmeden özenle yıkanmakta ve tüm mikroplardan arındırılmaktadır.

Yıkanmış halıları sudan arındırarak, işlemin devamı olarak kurutma odalarına almaktalar ve büyük kurutma makineleri ile halılarınızı tamamen kurutarak sizlere teslim etmek üzere hazırlamaktalar.

Teslimat ve Diğer Hizmetler

Yıkama işlemleri gerçekleştirilen halılar bizlere vermiş olduğunuz adreslere firmamız araçlarıyla dikkatli bir şekilde teslimatı yapılmaktadır.

Halı yıkamadan başka olarak koltuk yıkama ve halı tamiri olarak da hizmet vermekte olup sizlere gerekli hizmeti vermekteyiz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...