Mail : info@pusulahaliyikama.com
İletişim : 444 22 01 Adres : Elmalı Mah. Dereiçi yolu Sok. No: 4 Beykoz

Eldokuma Halı Yıkama

                Ülkemiz kadınlarının en vazgeçilmezi olan halılar evlerin havasını değiştirmektedir.  Evlerinize şıklık katan halılarınızın her zaman temiz ve parlak olmasını istiyorsanız profesyonel anlamda yıkatabilirsiniz. Gelişen teknoloji ile birlikte geçmişte uygulanan ilkel eldokuma halı yıkama yöntemlerinden kurtulabilirsiniz. Sizlere hem ekonomik anlamda hem de yıkama kolaylığı konusunda yardımcı olacak bu konuda donanımlı bilgi ve tecrübeye sahip ekipler bulunmaktadır. Her zaman sizlerin memnuniyetini düşünen bu ekipler işlerinde oldukça özenli bir şekilde yerine getirmektedir.

Servislerimizin hijyenik ortamlarda gerçekleştirdiği eldokuma halı yıkama işlemi sırasıyla şu şekilde gerçekleşmektedir. İlk olarak halılarınızın tozu alınır ve ardından en son teknolojiyle geliştirilmiş otomatik makinelerde yıkandıktan sonra halılarınızın suyu sıkılır ve son olarak da halılarınız bu işlem için özel geliştirilmiş klimalarda kurutulmaktadır. Derinlemesine temizlik sağlayan bu işlemler sonucunda kesinlikle mikroplara yer yok. Son olarak bu işlemleri tamamladıktan sonra evlerinize ücretsiz teslim yapılmaktadır. Modern, güvenilir, dürüst ve aynı zamanda profesyonel bir hizmet veren firmamız kusursuz işçiliği ve üst düzey kalitesiyle müşteri memnuniyetini de ön planda tutacak şekilde hizmet vermektedir. Her geçen gün gelişen teknolojiyle birlikte kendini geliştirmeye devam eden firmamız sizlere piyasanın altında fiyatlar sunarak sizlerin huzuru için çalışmaktadır. Üstelik firmamız halı dışında halı tamiri, koltuk tamiri, koltuk yıkama, yorgan yıkama gibi işlemlerde de oldukça profesyonel bir şekilde hizmet vermektedir. Maddi açıdan pahalı olan koltuklarınızın tamiri ve yıkanması da oldukça özen gösteren konulardan birisidir. Koltuklarınızın kumaş türü ve yapısı da göz önünde bulundurularak kullanılan deterjanlar koltuk yıkama işlemi için oldukça önemli bir faktördür bunun sebebi evinizin en çok kirlenen eşyalarından olan koltuklarınızın kumaşlarının yıpranmasını önlemektir. Bunun yanında eldokuma halı tamiri yıkama sektörü kadar gelişmiş bir konu olmadığı için tercih edeceğiniz firmalara özen göstermelisiniz. Bunun sebebi de bu konunun oldukça profesyonellik gösteren bir konu olmasıdır. Ülkemiz kadınlarının en özen gösterdiği diğer bir konuda yorgan yıkamadır.

Evlerinizdeki koşulların yeterli olmadığı bu noktada devreye bizler girerek sizlere yardımcı oluyoruz. Her firmada hizmet vermeyen bu alan sizler için de profesyonelliği ayırt etmenize yardımcı olacaktır. Yorgan yıkama işlemi her ne kadar büyük dikkat isteyen bir konu olmasa da yıkama kurallarının dışına çıkılmadan ve hijyen prensiplerinden ödün verilmeden yapılması gereken bir işlemdir. Kesinlikle kimyasal maddeler kullanılmadan tamamen organik sabunlarla ve şampuanlarla gerçekleştirilen bu yıkama işlemi sağlığınızı da düşünerek gerçekleştirilmektedir. Sizler yorulmadan kahvelerinizi yudumlarken profesyonel ekipler tarafından gerçekleştirilen bu işlemler hayatınıza oldukça büyük kolaylıklar sağlayacaktır. Günümüzde en basit işlemler bile gelişen teknoloji sayesinde artık çok kolay. Bu yıkama işlemlerinin yanında ek olarak bir de yerinde yıkama işlemleri gerçekleştirilebilmektedir. Bu konuda da dikkat edilmesi gereken birçok unsur vardır. Tesislerimizde gerçekleştirdiğimiz işlemleri de aynı şekilde ev ve ofisleriniz de aynı titizlikle gerçekleştirmeliyiz. İşlemin gerçekleşeceği mekânlar bu konu üzerine etki eden bir faktördür. Yerinde yıkama yapacak olan ekiplerin işlerinin ehli ve profesyonel olmalıdırlar. Bu ekiplerin en temel amacı işlerini en kısa zamanda en iyi şekilde bitirebilmek olmalıdır. Bu amaç yerine getirildiği taktirde müşteri memnuniyeti sağlanmış olacaktır.

Evinizin en önemli olan eşyalarını sizlerde bize gözünüz arkada kalmadan emanet edebilirsiniz. Bizler gelişen en son teknolojiyle birlikte tam donanımlı aletlerimizle sizlerin memnuniyeti için bu işlemleri en özenli şekilde yerine getirmekteyiz. Bizler modern ve uzmanlık anlayışını benimsemiş bir şekilde sizlere hizmet sunabilmek için bu sektörde marka oluşturmuş bir firmayız.

 

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...